conti_t101390_200
CONTI T10 1390 200 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T101390-200
 2,13 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
millimeter
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 200.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
  • Lengte: 1390
  • Steek: 10 mm
  • Wikkelbreedte: 200 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Aantal tanden: 139
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817221092
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T101390-200
Lengte
1390
Steek
10 mm
Wikkelbreedte
200 mm